CAVIAR COMBI BOX

Набір з ВИГОДОЮ Енергетичний ікорний крем з вітаміном С та концентрат з клітинним бустером

2419 грн.
Замовити

  Докладно про товар

  Набір краси для зміцнення шкіри та насичення мінералами та мікроелементами складається з 2х засобів серії Caviar – крем 50мл та 7 ампул по 2мл.
  CRÈME DE JOUR 50 ML – Енергонасичувальний денний крем з Вітаміном С 50 мл

  Ікорний крем підходить для денного або щоденного догляду для оновлення структури шкіри. Відновлює природний водний бар’єр шкіри, помітно зміцнює шкіру завдяки морським екстрактам та клітинним стимуляторам. Зволожує завдяки екстракту артемії та гіалуронової кислоти. Вітамін С є потужним антиоксидантом і перешкоджає старінню шкіри, захищає клітини від впливу УФ-випромінювань. Аскорбінова кислота зміцнює дрібні судини та призводить до покращення кольору обличчя. Caviar cream Jean d’Arcel робить втомлену шкіру свіжою та сяючою, а контур чіткішим.
  CAVIAR CONCENTRÉ REVITALISANT 7Х2МL – Відновлюючий концентрат з клітинним бустером та ікрою
  Концентрат ефективно скорочує довжину та глибину зморшок, робить шкіру більш пружною та еластичною, відновлює та зміцнює її структуру, усуває дрібні зморшки, поповнює втрачену енергію та життєву силу шкіри. Унікальна комбінація екстракту червоної ікри, чистої морської води та клітинного бустера інтенсивно стимулюють процес ревіталізації та оновлення шкіри. Концентрат застосовується під крем на все обличчя і для області повік!
  Характеристики
  Консистенція Крем; Концентрат