Gel Douche 3 in 1

Освіжаючий гель для душу 3 в 1

984 грн.
Замовити

    Докладно про товар

    Освіжаючий чоловічий гель для душу 3 в 1
    У мужності багато сторін: сьогодні щоденний догляд за шкірою безумовно стосується неї. Сучасні чоловіки відкрито визнають свою власну лінію для догляду за шкірою, яка в ідеалі має характерний аромат, засобів для догляду за обличчям і тілом. Все має бути компактно, ефективно, практично і має безпомилково наголошувати на індивідуальній мужності.
    Зручний, практичний гель для душу для обличчя, волосся та тіла. Характерна чоловіча нота робить продукт “3 в 1” універсальним для щоденного застосування: очищення, догляд та аромат з невеликою витратою, але з видимим ефектом. Кремово-м’яка піна ніжно та ретельно очищає шкіру, балує шкіру зволоженням та доглядом. Аромат із пряними, лимонними акцентами та ароматно-деревними нотами підкреслює чоловічий характер і надає свіжості.
    Актив/комп: м’які поверхнево-активні речовини (виробляються з відновлюваної сировини, такої як кокосова олія та фруктоза. Чисто рослинного походження, і вважаються надзвичайно переносимими шкірою та екологічно безпечними), D-Panthenol.