Lifting effect treatment

Набір 14 днів: ліфтинг, сяяння, еластичність з ніацинамідом та бакучіолом

2337 грн.
Замовити

  Докладно про товар

  14-денний ампульний набір з енергоактивними інгредієнтами: ніацинамідом (водорозчинний вітамін групи B3) та бакухіолом, багатофункціональний активний інгредієнт, який діє як ретинол, робить шкіру більш рівною та гладенькою.

  Ампульний курс терапії рохрахован на 14 днів та сприяє зменшенню пігментних плям, пор, дрібних ліній та зморшок. Ефективна комбінація активних інгредієнтів зміцнює шкірний бар’єр і стимулює вироблення колагену, а також покращує регенеративні здатності шкіри. В результаті 14х денного курсу колір обличчя знову стає сяючим, гладеньким, більш еластичною та свіжою.

  В набір входять:

  4 x 2мл concentré niacinamide – концентрат з ніацинамідом
  4 x 2мл concentré bakuchiol – концентрат з бакухіолом
  3 x 2мл concentré revitalisant Caviar – концентрат з клітинним бустером та протеїнами ікри
  3 x 2мл extrait lifting immédiat Multibalance – ліфтинг концентрат з фітоестрогенами ірису
  1x 10мл prestige sérum ceramide – вітамінна сироватка з церамідами

  НІАЦИНАМІД – водорозчинний вітамін групи В. Незамінний компонент у догляді за шкірою з порушеним захисним бар’єром, адже здатен нормалізувати стан шкіри при будь-яких обставинах. Він відновоює захисні функції шкіри, зменшує подразнення та перешкоджає зневодненню. Значно поркащує колір обличчя, ефективний при дерматитах, має потужні антиоксидантні властивості та відновлює активність клітин.

  БАКУЧІОЛ – рослинний аналог ретинолу, який має виражену омолоджуючу дію, сприяє розгладженню зморшок, підпищує пружність шкіри та укріплює її контури. Стимулює синтез власного колагену, еластину та гіалуронової кислоти і паралельно, зменшує висипи та протидіє появі акне.

  Застосування: Ампули наносяться на очищену шкіру зранку та ввечері. Після на все обличчя наноситься сироватка prestige sérum ceramide та доглядовий крем за типом шкіри. Концентрат concentré niacinamide застосовувати у 1/5/8/12 дні. Концентрат concentré bakuchiol застосовувати у 3/7/10/14 дні. Концентрат concentré revitalisant застосовувати у 2/6/11 дні. Концентрат extrait lifting immédiat застосовувати у 4/9/13 дні. Сироватку Prestige застосовувати з 1 по 14 день.