Phyto Stemcell eye Pads

Патчі-ревіталізанти для миттєвого ліфтингу для шкіри навколо очей

2788 грн.
Замовити

  Докладно про товар

  Патчі-ревіталізанти для миттєвої підтяжки шкіри навколо очей.
  Патчі для шкіри навколо очей проти зморшок та для пружності шкіри. Підтягують шкіру і усувають видимі лінії і зморшки, мають миттєвий освіжаючий ефект. Екстракт стовбурових клітин яблук впливає на життєздатність та тривалість життя клітин. Патчі Жан Дарсель миттєво усувають кола та набряки навколо очей. Зручні у застосуванні, мають текстуру другої шкіри.
  Освіжаюча гелева матриця щільно прилягає до шкіри та безпосередньо при контакті зі шкірою вивільняє свої активні речовини. Антивіковий екстракт стовбурових клітин яблука поєднується з зволожуючим біоферментом та гіалуроновою кислотою. Помітно згладжують видимі дрібні зморшки і зменшують темні кола навколо очей та набряки. Мають високу сумісність зі шкірою, пройшли офтальмологічний контроль.
  Актив/комп: екстракт стовбурових клітин яблук, ірландський мох, зволожуючі біоферменти, гіалуронова кислота, екстракт нирок лісового бука, пентапептиди.
  Застосування:Витягніть патчі з упаковки і накладіть на шкіру під очима гладкою стороною вниз, близько до нижнього війного краю. (Можна також накладати іншою стороною, але це буде менш комфортно). Зніміть за 10-15 хв. Нанесіть гель або крем для шкіри навколо очей за потребою.