RENOVAR GIFT BOX

Подарунковий набір Гіалуронік: крем для обличчя та сиворітка-заповнювач зморшок

3280 грн.
Замовити

  Докладно про товар

  Подарунковий набір Gift set Renovar ” Крем “Гіалуронік” Crème hyaluronique 24h 50мл + Sèrum hyaluronique 15мл”

  Інтенсивно зволожуючий крем 24 годинної дії для максимального зволоження та надання еластичності шкіри. Містить підвищену концентрацію гіалуронової кислоти (високо-і низькомеллекулярної) та додатковий бустер-наповнювач для стимуляції вироблення власної гіалуронової кислоти. Надає об`єм шкіри, заповнює зморшки та складки, насичує шкіру вологою. Молочна кислота робить шкіру гладкою, рівною, сяючою і покращує проникнення інших компонентів догляду в шкіру.
  Олія камелії надає антиоксидантний захист, пом’якшує шкіру та ідеально підходить для чутливої шкіри. Легкий крем жандарсель ідеальний як основа під макіяж.

  Активні компоненти: Hyalufix® (олія насіння пінника лучної, екстракт калгану) морські олігосахариди (екстракт морського салату), низько- та високомолекулярна гіалуронова кислота, олія ши, олія соняшника, молочна кислота, вітамін Е, олія камелії.

  Застосування: рівномірно нанести на очищену шкіру круговими рухами вранці та ввечері.
  Унікальна сироватка Sèrum hyaluronique, яка є комбінацією трьох різних видів гіалуронової кислоти. Додатково сироватка містить PhytoSpherix®: натуральний полімер із глюкози, який зберігає вологу в шкірі так само ефективно, як і гіалуронова кислота. Обидва інгредієнти працюють у синергії та посилюють дію один одного.
  Комплекс Fucogel® та полісахариди Fucogel® – це комплекс на основі екстракту сої та кукурудзи, який утворює захисну та зволожуючу плівку на поверхні шкіри, запобігаючи трансепідермальній втраті вологи та надає видимий ефект, що розгладжує. Значно скорочує тонкі лінії та зморшки.
  Полісахариди діють як протизапальний активний інгредієнт та заспокійливий роздратування агент. Вони захищають шкіру від пошкоджень, від шкідливого впливу навколишнього середовища, забезпечує живлення шкіри на клітинному рівні, стимулюють утворення ферментів Sirt 1, розгладжують дрібні зморшки, запобігають появі сухості, зменшує почуття напруги і тим самим захищає шкіру та робить її гладкою. Поєднання Fucogel® та полісахаридів мають подвійний та тривалий розгладжуючий ефект. Не містить ароматизаторів!

  Актив/комп: високомолекулярна гіалуронова кислота, низькомолекулярна гіалуронова кислота, Fucogel®, PhytoSpherix®.

  Застосування: Наносити на очищену шкіру м’якими постукуючими («вбивати») рухами пальців (під доглядовий крем Jean d’Arcel, можна і під крем Гіалуронік).