Serum Collection Caviar

Колагенова сироватка з пептидами для пружності шкіри

1845 грн.
Замовити

  Докладно про товар

  Колагенова сироватка з біоміметичними пептидами

  Екстракт червоної ікри в комбінації з чистою морською водою стимулюють вироблення колагену шкірою. Вони входять до складу елементів, на основі яких будується білок колаген.

  Сироватка JEANDARCEL не лише захищає клітини шкіри та значно збільшує їх природні регенеративні здібності, але й зміцнює базову структуру шкірного покриву. На додаток до екстракту планктону, що заряджає енергією, біоміметичним пептидам і імуностимулянтами, використання цієї сироватки значно допомагає розгладити зморшки.

  Компоненти сироватки допомагають відбивати атаки вільних радикалів і, таким чином, допомагають зменшити мімічні та вікові зморшки, та запобігти старінню шкіри. Гіалуронова кислота високої щільності підтримує оптимальний рівень зволоження шкіри, а такі поживні речовини, як мікромінерали, які є в морській воді з джерел, приводять у норму структуру шкіри. Сироватку можна застосовувати для області навколо очей, яка значно зміцнює шкіру, роблячи її пружною та повною енергією.

  Актив/комп: екстракт ікри лосося, вода з морських ключів (особливо багата на цинк, селен, марганець, кремній), хлорела (екстракт мікроводоростей), гіалуронова кислота, зволожуюча біосистема, біоміметичні пептиди.

  Застосування: Використовуйте засіб вранці та ввечері на очищену шкіру. Натисніть на дозатор, щоб отримати необхідну кількість засобу. Кінчиками пальців нанесіть засіб на центральну частину обличчя, потім масажними рухами розподіліть його по обличчю. Дочекайтеся вбирання та нанесіть крем за типом шкіри.