Журнал LIKEin.UA / Осінь 2023

320.00  грн.

Американський науковець і професор Єльського університету Крейг Райт викладає історію та теорію музики, й уже понад два десятиріччя – «Курс геніальності», де пропонує студентам проаналізувати біографії видатних людей історії та сучасності. У своїй книзі «Приховані звички генія: за межами таланту, IQ і стійкості. Розкриття секретів величі» Райт описує 14 спільних рис або звичок геніїв. Дивно, до списку не потрапив… талант, натомість виокремлена пристрасть. На думку науковця, саме вона і є двигуном до успіху та визнання, допомагає вийти на новий рівень і підкорити нові горизонти.
Під час роботи над осіннім номером Like in UA ми поспілкувалися з успішними людьми бізнесу та арту, фахівцями й інфлюєнсерами сфери моди та краси, коучами та практиками різних царин, яких об’єднувала пристрасть до своєї справи та бажання вийти на новий рівень. Що ж, пристрасть у нас в крові.
Пристрасть до життя рухає нас до перемоги України! Безмежно вдячні ЗСУ та силам ППО! Завдяки вам ми маємо змогу реалізовувати нашу головну пристрасть свободи та незалежності, й кожного дня робити ще один крок назустріч кращій версії себе.

Не включає вартість доставки

Категорія: