Charity dinner бізнес-клубу The One in a Million у ресторані Boho Yosai

20 Березня 2024

Відбувся charity dinner жіночого бізнес-клубу The One in a Million «Hello, spring!», де резидентки зібралися для презентації весняного номера LIKEin ua, а засновниці клубу Лідія Філатова та Світлана Третякова мали змогу звернутися до учасниць. Захід мав благодійну мету – зібрати гроші на дрон для українських військових.

Повний звіт

Зустріч жіночого бізнес-клубу The One in a Million у Відні

12 Березня 2024

Відбулася зустріч жіночого бізнес-клубу The One in a Million у Відні. Захід пройшов під гаслом «Hello spring», що дозволило учасницям клубу зібратися разом та зустріти новий теплий весняний сезон у веселій та дружній атмосфері.

Повний звіт

Зустріч жіночого бізнес-клубу The One in a Million у ресторані Boho

06 Лютого 2024

Відбулася перша у новому році зустріч жіночого бізнес-клубу The One in a Million. Засновниці та резидентки клубу зустрілися на новій атмосферній локації – у ресторані Boho.

Повний звіт

Charity Dinner на День Святого Миколая у ресторані Fenix Mediterranean

12 Грудня 2023

Відбувся гала-charity dinner, присвячений Дню святого Миколая, організований рестораном Fenix Mediterranean та жіночим бізнес-клубом The One in Million.

Повний звіт

Зустріч жіночого бізнес-клубу The One in Million у ресторані BAO

28 Листопада 2023

Відбулася зустріч жіночого бізнес-клубу The One in Million у ресторані BAO. Як відомо одним із основних напрямків клубу є навчання та прагнення отримувати нові корисні знання, саме тому на зустрічі була присутня спікер із величезним досвідом Юлія Юдіна, яка виступила з темою «Soft skills 2023 — Бачення бізнесу в майбутньому».

Повний звіт

Зустріч жіночого-бізнесу клубу The One in Million у ресторані Emerald

24 Жовтня 2023

Відбулася зустріч жіночого бізнес-клубу The One in Million у ресторані Emerald — це новий заклад у місті Київ.

Повний звіт

Зустріч жіночого бізнес-клубу The One in Million у ресторані NAM

17 Жовтня 2023

Відбулася чергова зустріч жіночого бізнес-клубу The One in Million у в’єтнамському ресторані Nam Modern Vietnamese Cuisine. NĂM — це легенда, історія, страви та інтер’єр. Вимогливі поціновувачі антикваріату оцінять неймовірної краси фреску та старовинні двері, яким більше 300-х років, родом із В’єтнамського Палацу та чого вартий кожен шматочок кожної страви..

Повний звіт

Charity-dinner жіночого бізнес-клубу The One in Million у ресторані «Прага»

02 Жовтня 2023

Відбулася charity-зустріч жіночого бізнес-клубу The One in Million та презентація осіннього номера журналу Likein.UA у ресторані «Прага».

Повний звіт

Зустріч жіночого бізнес-клубу The One in Million у ресторані Fenix Italia

01 Вересня 2023

Відбулася нова зустріч жіночого бізнес-клубу. The One in Million — це не тільки ком’юніт успішних бізнес леді, це — нові знайомства, приємне спілкування, навчання, PR та просування особистого бренду, колаборації всередині клубу, організації бізнес-форумів та семінарів, а й спільний клубний відпочинок, а також благодійні ініціативи.

Повний звіт

Charity-branch жіночого бізнес-клубу The One in a Million у ресторані Nam

12 Травня 2023

Днями відбувся сharity-branch жіночого бізнес-клубу The One in a Million у в’єтнамському ресторані Nam Modern Vietnamese Cuisine. NĂM — це легенда, історія, страви та інтер’єр. Вимогливі поціновувачі антикваріату оцінять неймовірної краси фреску та старовинні двері, яким більше 300-х років, родом із В’єтнамського Палацу та чого вартий кожен шматочок кожної страви.

Повний звіт

Бізнес-brunch жіночого бізнес-клубу The One in a Million в ресторані Fenix Italia

11 Травня 2023

У вівторок, 4 квітня, відбувся бізнес-brunch жіночого бізнес-клубу The One in a Million в ресторані Fenix Italia. У рамках зустрічі засновниці клубу презентували перше видання глянсового журналу LIKEinUA. Це видання про найкраще, що є в Україні. Журнал для сучасної жінки, яка веде активний спосіб життя, цінує якість, бере активну участь в українських та світових подіях. Про жінок, які створюють сучасну Українську історію!

Повний звіт

Бізнес-brunch бізнес-спільноти The One in a Million у Дубаї

10 Квітня 2023

У Дубаї пройшов brunch жіночого бізнес-клубу The One in a Million, присвячений відкриттю філії бізнес-спільноти The One in a Million у Дубаї. На зустріч були запрошені ті українські бізнес-леді, які вже тривалий час мешкають в ОАЕ, та ті, що переїхали в останній рік, щоб познайомити з діяльністю клубу.

Повний звіт