Charity-branch жіночого бізнес-клубу The One in a Million у ресторані Nam

12 Травня 2023

Днями відбувся сharity-branch жіночого бізнес-клубу The One in a Million у в’єтнамському ресторані Nam Modern Vietnamese Cuisine. NĂM — це легенда, історія, страви та інтер’єр. Вимогливі поціновувачі антикваріату оцінять неймовірної краси фреску та старовинні двері, яким більше 300-х років, родом із В’єтнамського Палацу та чого вартий кожен шматочок кожної страви.

Повний звіт

Бізнес-brunch жіночого бізнес-клубу The One in a Million в ресторані Fenix Italia

11 Травня 2023

У вівторок, 4 квітня, відбувся бізнес-brunch жіночого бізнес-клубу The One in a Million в ресторані Fenix Italia. У рамках зустрічі засновниці клубу презентували перше видання глянсового журналу LIKEinUA. Це видання про найкраще, що є в Україні. Журнал для сучасної жінки, яка веде активний спосіб життя, цінує якість, бере активну участь в українських та світових подіях. Про жінок, які створюють сучасну Українську історію!

Повний звіт

Бізнес-brunch бізнес-спільноти The One in a Million у Дубаї

10 Квітня 2023

У Дубаї пройшов brunch жіночого бізнес-клубу The One in a Million, присвячений відкриттю філії бізнес-спільноти The One in a Million у Дубаї. На зустріч були запрошені ті українські бізнес-леді, які вже тривалий час мешкають в ОАЕ, та ті, що переїхали в останній рік, щоб познайомити з діяльністю клубу.

Повний звіт

Масштабний форум української бізнес-спільноти The One in a Million у Дубаї

03 Квітня 2023

Днями відбувся масштабний захід — бізнес-форум від бізнес-спільноти The One in a Million у найбільшому місті Об’єднаних Арабських Еміратів, а також презентація філії бізнес-спільноти The One in a Million у Дубаї, засновницями якої стали чотири успішні українки — Лідія Філатова, Світлана Третякова, Світлана Монастирська та Анна Монастирська.

Повний звіт

Charity brunch бізнес-клубу The One in a Million в ресторані Batoni у Відні

28 Березня 2023

Днями пройшов charity branch резиденток жіночого бізнес-клубу The One in Million у ресторані Batoni у Відні. В рамках бізнес-зустрічі були презентовані нові продукти лакшері-відпочинку в готелях-партнерів клубу — Forte Village Resort та Palazzo Fiuggi Wellness Medical Retreat.

Повний звіт

CHARITY BRUNCH жіночого бізнес-клубу The One in a Million у ресторані Fenix

03 Березня 2023

Днями відбувся charity brunch жіночого бізнес-клубу The One in a Million у ресторані Fenix. Цього разу спікером виступив Олександр Суворов – підприємець, засновник заводу РЕТ Technologies, автор книг «Система Щастя» та «Щоденник мільйонера, що голодує» з темою «Право на щастя VS війна: як зберігати та відновлювати ресурс у часи виживання: work-life-war balance».

Повний звіт

Charity Dinner жіночого бізнес клубу The One in a Million у ресторані Boho Yosai на вечорі поезії з Іваном Якимовим

12 Грудня 2022

Попри складну ситуацію в країні, бізнес в Україні продовжує працювати та розвиватися. Жіночий бізнес-клуб The One in a Million підтримує моральний дух своїх резиденток, щоб бізнес розвивався, зростав та фінансував нашу країну за рахунок сплати податків. Учасниці клубу продовжують зустрічатись, підтримувати одна одну. З початку повномасштабного вторгнення всі зустрічі клубу мають виключно благодійний характер, щоб підтримувати тих, хто на даний момент цього найбільше потребує.

Повний звіт

Charity Dinner жіночого бізнес-клубу The One in Million на відкритті нового ресторану у Відні — RUBI

06 Грудня 2022

Попри непростий час в Україні та проблем у бізнесі, українські бізнес-леді продовжують не лише активно працювати, а й підтримують тих, хто потребує допомоги. Саме з цією метою резидентки жіночого бізнес-клубу The One in Million зібралися на Charity Dinner у Відні.

Повний звіт

Charity dinner жіночого клубу The One in a Million на відкритті нового італійського ресторану Buffalino у Відні

30 Вересня 2022

Чергова зустріч жіночого бізнес-клубу The One in Million відбулася знову у самому серці Європи, столиці європейської культури та бізнесу – місті Відень. Резидентки клубу зустрілися у новому ресторані італійської кухні Buffalino.

Повний звіт

У Відні пройшов благодійний оперний концерт на підтримку України

27 Вересня 2022

У середу, 21 вересня, у центрі Відня у старовинній консерваторії Palais Ehrbar (Mühlgasse, 30) відбувся благодійний концерт оперних виконавців на підтримку України.

Повний звіт

Зустріч жіночого бізнес-клубу The One in a Million у ресторані «Причал»

12 Серпня 2022

Жіночий бізнес-клуб The One in a Million повернувся до України. Зустріч відбулася у самому центрі Києва – у рибному ресторані «Причал».

Повний звіт

Зустріч жіночого бізнес-клубу The One in a Million у Відні

13 Липня 2022

Чергова зустріч жіночого бізнес-клубу The One in a Million відбулася у самому серці Європи, столиці європейської культури та бізнесу – місті Відень.

Повний звіт