Жінки, які нас надихають: Світлана Монастирська & Lilu

Instagram: https://instagram.com/svetlana_monastyrskaya Цю програму ми знімали зі Світланною ще на початку лютого 2022 року. З ряду причин, вона виходить зараз. Але повірте, зараз цікаво подивитися на нас ДО … І так чітко побачити різницю, якими ми були і якими ми стали рівно через рік. Світлана 100% успішна особистість і професіонал своєї справи, вона легко і з гумором говорить про життя, роботу, сім’ю і хобі. У цій програмі є чим надихнутися і чим вразитися. Приємного перегляду і не забудьте підписатися на наш канал, попереду ще багато цікавого!

Жінки, які нас надихають: Марина Ковчежнюк & LILU

Цю розмову з резидентом жіночого бізнес-клубу “The One in a Million” та власницею студії інтер’єрного дизайну CODE Мариною Ковчежнюк ми записували ще до війни.
Але так сталося, що публікуємо його лише зараз…

Жінки, які надихають нас: Мирослава Козачук feat. LILU

Мирослава Козачук є трендсеттером франчайзингу в Україні та СНД. А у 2018 році увійшла до топу найвпливовіших жінок України. Про це та інші тонкощі бізнесу у розмові з LILU.

Жінки, які нас надихають Олена Момот feat. LILU

Олена Момот – співзасновник фонду “Діти Дітям” у гостях у LILU розповіла, як стартувала робота її благодійної організації та до яких успіхів вона з командою прийшла лише за кілька років.

Інтерв’ю

Наталія Чекальська є засновником American Longevity Institute (США) та WellnessBar (Україна), доктор Anti-age медицини в клініці DMC Anti-age.

У рамках проекту “The One in a Million” ми продовжуємо знайомити вас із успішними жінками, які нас надихають.
Вони діляться своїми історіями успіху, своїм натхненням та поглядами на життя. Можливо, саме ця історія надихне вас на нові звершення.

Інтерв’ю

У рамках нового жіночого бізнес-клубу “The One in A Million” ми розпочинаємо серію інтерв’ю з справді чудовими жінками, які надихають на досягнення цілей. Першою нашою героїнею стала підприємець та бізнес-вумен Інна Коган.
Про свій шлях до успіху та секретів ведення бізнесу Інна Коган розповіла провідній та співзасновниці клубу “The One in a Million” – LILU.