«Жінки, які нас надихають»: Катерина Соловчук & Світлана Третякова

Продовжуємо серію програм про надихаючі і мотивуючи історії успіху українських бізнесвумен. Сьогодні у гостях Катерина Соловчук.

«Жінки, які нас надихають»: Юлія Кичила & Світлана Третякова

Продовжуємо серію програм про надихаючі і мотивуючи історії успіху українських бізнесвумен. Сьогодні у гостях Юлія Кичила, засновниця сучасного приватного дитячого садка Hello, Kids, бізнес-партнерка ресторанів «Купецький Двір» та Dniprovska Riviera, б’юті-амбасадорка Eka Beauty

«Жінки, які нас надихають»: Ольга Саєнко & Світлана Третякова

Продовжуємо серію програм про надихаючі і мотивуючи історії успіху українських бізнесвумен. Сьогодні у гостях Ольга Саєнко: кваліфікований парфумер-технолог, власник парфумерно-косметичного бренду INRO та компанії AROMA LINE. Навчалася у Граському Інституті Парфумерії. Досвід роботи з ароматами понад 18 років.

Жінки, які нас надихають: Олександра Павленко & Світлана Третякова

Олександра Павленко пройшла неймовірний шлях відомого судового адвоката, потрапивши у сферу охорони здоров’я, посідала топові державні позиції та супроводжувала велику кількість проєктів у медицині.

Жінки, які нас надихають : Олена Купіна & Світлана Третякова

Сьогодні у нас в гостях Олена Купіна: бізнесвумен, офіційний дистриб’ютор бренду Sferangs /Південна Корея/. Партнер компаній «CuraLife Ukraine» та «GoldiHemp Ukraine”.

“Жінки, які нас надихають»: Анна Ропотілова & Світлана Третякова

Починаємо новий сезон серії інтерв’ю з успішними бізнес-вумен, self made women- жінками, чиї успіхи дійсно надихають. Це інтерв’ю ми записали з Анною Ропотіловою: власницею мережі салонів тайського масажу Royal Thai SPA. За освітою Ганна – фінансист, але вже понад 10 років популяризує культуру тайського масажу в Україні. Тому що переконана, що тайський масаж – це здоров’я душі та тіла. Про бездоганну якість послуг та високий рівень сервісу говорять тисячі вдячних клієнтів. У червні 2023 року, незважаючи на всі складнощі часу, відкрила третій салон в історичному центрі Києва на Подолі.

«Жінки, які нас надихають»: Варсік Дадаян & Світлана Третякова

Сьогодні у нас в гостях Варсік Дадаян: провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic з успішним досвідом більш ніж 18 років, кандидат медичних наук, пластичний хірург 2023 by “Woman of Universe Dubai”, сертифікований майстер з техніки високоточного HD ліпоскульптування тіла та абдоміноплатики ( закінчила авторську Школу всесвітньо визнаного професора ліпоскульптури та пластики живота Альфредо Хоеса)

Жінки, які нас надихають: Світлана Монастирська & Lilu

Instagram: https://instagram.com/svetlana_monastyrskaya Цю програму ми знімали зі Світланною ще на початку лютого 2022 року. З ряду причин, вона виходить зараз. Але повірте, зараз цікаво подивитися на нас ДО … І так чітко побачити різницю, якими ми були і якими ми стали рівно через рік. Світлана 100% успішна особистість і професіонал своєї справи, вона легко і з гумором говорить про життя, роботу, сім’ю і хобі. У цій програмі є чим надихнутися і чим вразитися. Приємного перегляду і не забудьте підписатися на наш канал, попереду ще багато цікавого!

Жінки, які нас надихають: Марина Ковчежнюк & LILU

Цю розмову з резидентом жіночого бізнес-клубу “The One in a Million” та власницею студії інтер’єрного дизайну CODE Мариною Ковчежнюк ми записували ще до війни.
Але так сталося, що публікуємо його лише зараз…

Жінки, які надихають нас: Мирослава Козачук feat. LILU

Мирослава Козачук є трендсеттером франчайзингу в Україні та СНД. А у 2018 році увійшла до топу найвпливовіших жінок України. Про це та інші тонкощі бізнесу у розмові з LILU.

Жінки, які нас надихають Олена Момот feat. LILU

Олена Момот – співзасновник фонду “Діти Дітям” у гостях у LILU розповіла, як стартувала робота її благодійної організації та до яких успіхів вона з командою прийшла лише за кілька років.

Інтерв’ю

Наталія Чекальська є засновником American Longevity Institute (США) та WellnessBar (Україна), доктор Anti-age медицини в клініці DMC Anti-age.

У рамках проекту “The One in a Million” ми продовжуємо знайомити вас із успішними жінками, які нас надихають.
Вони діляться своїми історіями успіху, своїм натхненням та поглядами на життя. Можливо, саме ця історія надихне вас на нові звершення.